STRONA GŁÓWNA | KIM JESTEM | NIEZAPOMINAJKA | AKTUALNOŚCI | FORUM | FUNDACJA DOBRE ŻYCIE | KSIĘGA GOŚCI |NAPISZ
 

 

Akademia Dobrego Życia zaprasza 26 listopada 2007 roku

Przyjdź, dowiedz się więcej o sobie!

 

 

Akademia Dobrego Życia

 

zaprasza Państwa

na kolejne spotkanie dotyczące promocji zdrowia.


 

Gościem specjalnym będzie mgr Stanisław Kolbusz, który zaprezentuje temat pt. „Mikroorganizmy w służbie życia na Ziemi”.

Redaktor Walentyna Rakiel-Czarnecka wskaże na związki między stanem środowiska a zdrowiem, opowie o chlebie na zakwasie, który jest dla nas najzdrowszy.

 

Spotkanie odbędzie się 26 listopada (poniedziałek) w Warszawie, w Mazowieckim Centrum Kultury i Sztuki, przy ulicy Elektoralnej 12.

Początek o godzinie 17.15. Wstęp bezpłatny.

 

Z A P R A S Z A M Y

 

Walentyna Rakiel-Czarnecka

wiceprezes Fundacji Dobre Życie

Tel. 0609687771

www.rakiel-czarnecka.pl

e-mail: poczta@rakiel-czarnecka.pl

 

 

 

 

Co to jest Akademia Dobrego Życia?

Pomysłodawcą Akademii jest redaktor Walentyna Rakiel-Czarnecka, wiceprezes Fundacji Dobre Życia, inspirowana przez profesor Alicję Zobel – prezesa Fundacji, Zbigniewa Cendrowskiego – redaktora naczelnego pisma „Lider” oraz kilka innych osób – promotorów zdrowia. Inicjatorka Akademii wyszła z założenia, że każdy z nas zasługuje na dobre życie i musimy starać się, aby jego własne takim właśnie się stało. Podczas kolejnych spotkań w ramach Akademii wspólnie uczymy się, jak zadbać o siebie i swoich bliskich, co wpływa na nasz stan zdrowia, w jaki sposób rozpoznawać zagrożenia.

Zapraszamy do naszej Akademii wszystkich, którzy chcą poprawić jakość swojego życia, pogłębić wiedzę w zakresie profilaktyki chorób i promocji zdrowia, posłuchać wykładów dobrych specjalistów, podyskutować, nauczyć się jak ochronić to, co mamy najcenniejszego – zdrowie i równowagę psychiczną.

Akademię organizuje Fundacja Dobre Życie, przy wsparciu Szkoły Promocji Zdrowia na Barskiej oraz Samorządu Województwa Mazowieckiego.

W kolejnych edycjach Akademii zapraszamy Państwa na spotkanie ze specjalistą, osobą wybitną w danej dziedzinie, naukowcem. Zapewniamy, że nikt nie będzie się nudził, że Gościem Akademickiego Wieczoru są osoby interesujące, z ogromną wiedzą, pasjonaci, społecznicy.

Akademię zainaugurowaliśmy 1 września 2007 roku, wykładem pani profesor Magdaleny Włodarczyk-Kierczyńskiej, promotorki chleba na zakwasie. Gościliśmy pana Zbigniewa Cendrowskiego – wieloletniego promotora zdrowego stylu życia, a także Zygmunta Łakomego – terapeutę – WHACO. Słuchacze Akademii spotkali się także: z profesor Iwoną Wawer z AM w Warszawie, profesor Alicją Zobel z Trent University w Peterborough w Kanadzie, lekarzem medycyny - Aleksandrem Szorochowem oraz profesor Alfredą Padzik-Graczyk z WAT.

Fundacja Dobre Życie istnieje już dwa lata. Jej misją jest przekazywanie wiedzy o tym, co robić, aby jak najdłużej zachować zdrowia. Budujemy mosty między światem nauki a publicznością. Zorganizowaliśmy osiem konferencji, wydaliśmy pięć książek. Jedna z naszych ostatnich kampanii koncentruje się na poprawie jakości chleba i nosi tytuł „Chleb na zakwasie szansą na zdrowie”.

Zapraszamy na spotkania, zachęcamy do współpracy.

 

 


Walentyna Rakiel-CzarneckaKliknij i posłuchaj ;)


Menu :

- GALERIA ZDJĘĆ
- EKOLOGIA
- CZŁOWIEK
- RECENZJE
- REPORTAŻE
- CHLEB
- LINKI
- MULTIMEDIA 

 

 

  Copyrigt Effective Computer Support.