STRONA GŁÓWNA | KIM JESTEM | NIEZAPOMINAJKA | AKTUALNOŚCI | FORUM | FUNDACJA DOBRE ŻYCIE | KSIĘGA GOŚCI |NAPISZ
 

 

Akademia Dobrego Życia zaprasza 8 października na spotkanie

8 października 2007 roku - kolejne spotkanie w ramach Akademii Dobrego Życia: przyjdź, wzbogać swoją wiedzę. Gość specjalny toProfesor Alfreda Padzik-Graczyk z Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie - „Rola antyoksydantów i biopierwiastków zawartych w diecie, w prewencji chorób nowotworowych i chorób układu krążenia” - oraz lekarz medycyny Aleksander Szorochowi i profesor Alicja Zobel.


Przyjdź, dowiedz się więcej o sobie!
Fundacja Dobre Życie
Zaprasza na kolejne spotkane, w ramach
AKADEMII DOBREGO ŻYCIA
Miejsce: Mazowieckie Centrum Kultury i Sztuki ul. Elektoralna 12, Warszawa
8 października (poniedziałek), godzina 17.15
. Goście specjalni:
Profesor Alfreda Padzik-Graczyk z Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie - „Rola antyoksydantów i biopierwiastków zawartych w diecie, w prewencji chorób nowotworowych i chorób układu krążenia” Lekarz medycyny Aleksander Szorochow „Fundamentalna Adaptacyjna Reakcja” – część II.
Profesor Alicja Zobel z Uniwersytetu w Peterborough k. Toronto w Kanadzie: „W jaki sposób możemy bronić się przed zagrożeniami, które niesie cywilizacja?”
Walentyna Rakiel-Czarnecka
wiceprezes Fundacji Dobre Życie
Tel. 022/ 875 93 90
0609687771
poczta@rakiel-czarnecka.pl
Co to jest Akademia Dobrego Życia?
Pomysłodawcą Akademii jest Walentyna Rakiel-Czarnecka, wiceprezes Fundacji Dobre Życia, inspirowana przez profesor Alicję Zobel – prezesa Fundacji, Zbigniewa Cendrowskiego – redaktora naczelnego pisma „Lider” oraz kilka innych osób – promotorów zdrowia. Inicjatorka Akademii wyszła z założenia, że każdy z nas zasługuje na dobre życie i musimy starać się, aby takim właśnie się stało. Podczas kolejnych spotkań w ramach Akademii wspólnie będziemy się uczyli, jak zadbać o siebie i swoich bliskich.
Zapraszamy do naszej Akademii wszystkich, którzy chcą poprawić jakość swojego życia, pogłębić wiedzę w zakresie profilaktyki chorób i promocji zdrowia, posłuchać wykładów dobrych specjalistów, podyskutować, nauczyć się jak ochronić to, co mamy najcenniejszego – zdrowie i równowagę psychiczną.
Akademię organizuje Fundacja Dobre Życie, przy wsparciu Szkoły Promocji Zdrowia na Barskiej oraz Samorządu Województwa Mazowieckiego. Zapraszamy Państwa na spotkanie ze specjalistą, osobą wybitną w danej dziedzinie, naukowcem. Zapewniamy, że nikt nie będzie się nudził, że Gościem Akademickiego Wieczoru będą osoby interesujące, z ogromną wiedzą, pasjonaci, społecznicy.
Akademię zainaugurowaliśmy 1 września 2007 roku, wykładem pani profesor Magdaleny Włodarczyk-Kierczyńskiej, promotorki chleba na zakwasie. Gościliśmy pana Zbigniewa Cendrowskiego – wieloletniego promotora zdrowego stylu życia, a także Zygmunta Łakomego – terapeutę – WHACO. 1 października z ponad stu osobami spotkali się: profesor Iwona Wawer z AM w W-wie, profesor Alicja Zobel oraz lekarz medycyny Aleksander Szorochow.
Fundacja Dobre Życie istnieje już dwa lata. Jej misją jest przekazywanie wiedzy o tym, co robić, aby jak najdłużej zachować zdrowia. Budujemy mosty między światem nauki a publicznością. Zorganizowaliśmy osiem konferencji, wydaliśmy pięć książek. Jedna z naszych ostatnich kampanii koncentruje się na poprawie jakości chleba i nosi tytuł „Chleb na zakwasie szansą na zdrowie”. Zapraszamy na wykłady i do współpracy.


Walentyna Rakiel-CzarneckaKliknij i posłuchaj ;)


Menu :

- GALERIA ZDJĘĆ
- EKOLOGIA
- CZŁOWIEK
- RECENZJE
- REPORTAŻE
- CHLEB
- LINKI
- MULTIMEDIA 

 

 

  Copyrigt Effective Computer Support.